Ze względu na to, że pieczątki Preink Flash Wagraf są coraz częściej spotykane zarówno w ofertach firm produkujących pieczątki, jak i w firmach, które ich używają, można przypuszczać, że jest to produkt, który powoli wyprze z rynku standardowe pieczątki polimerowe.

Przede wszystkim pieczątki Preink Flash Wagraf są produktami praktycznie bezawaryjnymi, a ich trwałość jest wręcz zdumiewająca (można stemplować taką pieczątką bez konieczności tuszowania nawet kilka lat). Co prawda na dzień dzisiejszy są one jeszcze znacznie droższe aniżeli standardowe pieczątki polimerowe, jednak jest to inwestycja na lata, która na pewno się opłaci.

Zresztą coraz więcej firm, które do tej pory korzystały z pieczątek polimerowych obecnie „przechodzi” już na pieczątki Preink Flash Wagraf, ponieważ nie muszą co chwila inwestować w tusze (które na poduszkach bardzo szybko zasychają), nie muszą użerać się z nieczytelnymi stemplami i tym podobnymi problemami.

Pieczątki Preink Flash Wagraf są doskonała inwestycją bez konieczności dokupowania innych rzeczy, więc stopniowo powinny przejąć rynek stemplarski.